Івано-Франківська область

24.12.2018 19:14 Кристина Микула

Баскетболістки “Франківськ-ПНУ” здолали БК “Вінницькі Блискавки”

23 грудня відбулися два матчі жіночої Суперліги

Боротьба БК «Вінницькі Блискавки» з «Франківськ-ПНУ» була дуже запеклою й завершилася перемогою прикарпаток. Вінничанки вели запеклу боротьбу з господарками поля протягом усього матчу. У першій чверті дівчата вийшли вперед, проте надалі підопічні Олександра Підлужняка тільки наздоганяли суперниць, повідомляє Ukrbasket.net.

Коли ж минув екватор останньої чверті Мбайє та Огороднікова виконали рішучі вкиди й додали 8 балів своїй команді

В останні хвилини матчу гості відновили рівновагу, але Гаїв не закинула м’яч з лінії штрафних. Завдяки кидку Білоцерківської рахунок став 63:61, а Огордніковій вдалося оформити дабл-дабл (18оч+11пб).

Прикарпатки провели серію трьох переможних матчів. Франківськ-ПНУ – Вінницькі Блискавки 63:61 (16:15, 20:17, 13:13, 14:16).

Баскетболістки з Франківська перемогли рівненську команду.