Івано-Франківська область

22.08.2019 09:13 Христина Світько

Футбольний клуб “Калуш” подолав перший етап до Кубка України з футболу

Як повідомляє прес-служба клубу, наставник футболістів В.Качур анонсував, що після гри у п’ятницю з дублерами “Оболоні Бровар” за рахунком 0:0 футболісти зможуть показати себе у кубковому двобої, вони мали не так багато часу на попередніх матчах.

З перших хвилин на полі з’явились голкіпер К.Злотар, А.Драган та В.Горбаченко (нападники).

На п’ятничному матчі спочатку повели господарі поля – В.Танчин накрутив двох футболістів, що оборонялися, та зробив гарну подачу м’яча до карного майданчика, де вже чекав Д.Скакун. Але калуські вболівальники не побачили гол, голкіпер «смугастих» відвів загрозу від воріт. Так само спробував забити й В.Горбаченко трохи згодом, але удар головою був трохи вищий за планку воріт.

Далі Горбаченко став героєм вболівальників, в потрібному місці в той час, коли була змога, пробив гола, відкривши рахунок 1:0, надалі гравці створили ще декілька спроб взяти ворота супротивників, але не змогли. Другий тайм В.Танчин розпочав з найшвидшого подолання поля, і вже опинився біля воріт з м’ячем, але миттєва реакція голкіпера не дозволила забити півзахиснику Танчину. Далі йшли дві заміни гравців, Ременюк та Книш вийшли на поле. Книш отримав змогу забити ще гола, але, знову, воротар врятував свою команду.

Футбольний клуб «Калуш» з рахунком 1:0 виходить з 1/32 Кубку та зустрінеться з лідером групи Б «Нива» з Тернополя.