Івано-Франківська область

11.02.2019 16:00 Кристина Микула

Калушанка посіла перше місце на міжнародному турнірі з боротьби

З 7 до 8 лютого в Благоєвграді, що в Болгарії, провели ХХII Міжнародний турнір з вільної боротьби

Прикарпатські спортсменки розпочали новий спортивний сезон з перемог. На міжнародному турнірі Сіраков-Ілієв, який проходив у Болгарії, збірна України  отримала одразу 10 медалей, з яких 6 золотих, 2 срібні та дві бронзові. Такий вдалий виступ на змаганнях був приємним сюрпризом для  старшого тренера жіночої збірної Ярослава Базилюка, який святкував свій день народження.

Прикарпатки Христина Береза та Аліна Рудницька  стали чемпіонками на турнірі  U-23 “PETKO SIRAKOV-IVAN ILIEV”

Зазначимо, що Христина відвідувала калуську школу вільної боротьби.

Нагадаємо, на Прикарпатті стартували змагання за Кубок України з гірськолижного спорту. Вродлива сила: спортсменка з Калуша посіла друге місце на міжнародному турнірі з боротьби у Польщі. Також відомо, що спортсмен з Прикарпаття переміг на Чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби .