Івано-Франківська область

24.06.2019 12:18 Христина Світько

Прикарпатські спортсмени отримують нагороди на Європейських іграх

В активі прикарпатців повний комплект медалей із міжнародних змагань у Мінську

Другі Європейські ігри, які цьогоріч із 21 по 30 червня проходять у столиці Білорусі – Мінську, приймають близько 4000 спортсменів із 50 країн нашої планети. Буде розіграно 200 комплектів нагород у 23 дисциплінах. Українська збірна представлена 198 учасниками, 11 з них – жителі Івано-Франківської області, серед яких вже є переможці.
Так, наша самбістка Олена Сайко, змагаючись у фіналі у ваговій категорії до 64 кг із росіянкою, поступилася їй з рахунком 0:7, але принесла у скарбничку України п’яту медаль на цих іграх, яка так важко дісталася. Срібло Олена привезе додому.
Бронзову медаль завоювала у суботу Наталія Смаль, це вже була категорія до 75 кг. Дострокова перемога 4:0 над румункою, здобута у поєдинку, підняла прикарпатку на третє місце п’єдесталу пошани.
Ну а першу золоту нагороду для прикарпатських шанувальників і спортсменів Європейських ігор здобув Станіслав Сеник. Вчора проходив заключний етап змішаної естафети 4×400 метрів, де Станіслав брав участь у складі збірної команди країни. З переможним результатом 3.17,31 хв. українські спортсмени отримали золото!
Тренує хлопця у школі вищої спортивної майстерності видатний тренер Михайло Перегінець. Тож, у складі наших професійних спортсменів-прикарпатців вже є і золото, і срібло та бронза. Отримання перемоги на таких масштабних змаганнях – це прямий шлях на Олімпійські ігри 2020, які будуть проходити у столиці Японії – Токіо.