Івано-Франківська область онлайн
09.09.2018 09:51

Прикарпатські спортсмени знову найкращі

Загалом наші легкоатлети привезли в рідні краї 15 золотих відзнак

Василь Біленко отримав першість на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів із вадами розумового та фізичного розвитку, яке відбувалося у Франції. Участь брав у трьох забігах. Спортсмен розповідає, що складно було тільки в одному із них.

Участь у змаганнях, що відбувалися в Парижі, взяли атлети із збірної України. Їх тренер ділиться, що вони виступили гідно. Євген Єрузель розповів, що їм вдалося отримати 15 золотих медалей, 4 срібні та три бронзові.

Прикарпатські легкоатлети обійшли чимало сильних команд з Європи

Також спортсмен Павло Волуйкевич здобув срібну медаль на Чемпіонаті світу з легкої атлетики за програмою паралімпійських ігор у Берліні. Його дистанція 1 500 метрів. Хлопець каже, щоб здобути перемогу йому не вистачило зовсім трохи.

Загалом участь у змаганнях взяло 59 атлетів з України. Результат – третє загальнокомандне місце.