Івано-Франківська область онлайн
12.09.2018 11:11

Вродлива сила: спортсменка з Калуша посіла друге місце на міжнародному турнірі з боротьби у Польщі

Протягом двох днів у Варшаві провели міжнародний турнір з жіночої боротьби OPEN POLAND

Цей чемпіонат став ще одним випробуванням перед чемпіонатом світу, який проведуть в столиці Угорщини, повідомляє sport.if.ua.

Спортсменка з Калуша Тетяна Кіт  здобула срібло у категорії 55 кг

Христина Бреза, яка теж родом з Калуша на чвертьфінальній стадії у ваговій категорії 53 кг поступилася спортсменці з Польщі Катажині Кравчик .

У чемпіонаті взяла участь ще одна калушанка – Ірина Чехрадзе . Вона змагалася в категорії 57 кг, проте припинила свої виступи на стадії 1/8 фіналу програвши німкені Лаурі Мертенс.

Нагагадаємо, спортсмени з Прикарпаття прибули з Італії додому не з пустими руами.Також відомо, що спортсмен з Прикарпаття переміг на Чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби .А спортсменка з Івано – Франківська побила рекорд області у спортивній ходьбі